Niewidoczny pęcherzyk ciążowy a poronienie lub ciaża pozamaciczna

ciąża, poronienie czy ciąża pozamaciczna??? witam, 8.09 miałam ostatnia miesiaczke, zrobilam 5 testow ciazowych wszystkie pozytywne. Mialam wszystkie objawy ciąży, niestety w niedziele przeżyłam silny stres, dostałam plamienia, minimalnego taka bardzo jasna krew, tylko na papierze przy podtarciu. wczoraj byłam na usg i lekarz powiedział ze nie widac pecherzyka ciozowego i albo poronilam albo ciaza pozamaciczna albo bardzo wczesna, cykle mam 30 dniowe a owulacja nastapila 24-26 wrzesnia.
KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Jeśli owulacja faktycznie wystąpiła w dn. 24-26 września, to oznacza, że ciąża ma dopiero 2,5-3 tygodnie. Możliwe, że pęcherzyk ciążowy jest jeszcze niewidoczny w badaniu USG.
Warto oznaczyć poziomy hormonu beta-hCG w odstępach kilku/kilkunastodniowych, by sprawdzić czy ono narasta.
Powtórne USG ginekologiczne wskazane za około 2-3 tygodnie.
Proszę być dobrej myśli.