Brak pęcherzyka ciążowego a usg ciąży
26 czerwca mialam ostatnia miesiaczke 10 lipca wspolzylam to byly dni plodne 25 lipca dostalam plamien mialam wymioty mdlosci i bol w podbrzuszu 20 sierpnia tez byly plamienia lekarz poznal ze macica jest rozpulchniona zrobil usg brzucha widac endometrium a brak pecherzyka powiedzial ze to moze byc 2 miesiac ciazy ze albo jest za wczesna albo poronienie mam ucisk brzucha i bol podbrzusza zrobilam test bhcg i wynik poza ciaza czy moze byc za wczesnie zeby nie bylo widac pecherzyka ciazowego

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie rozumiem, co ma Pani na myśli pisząc, że wynik beta-hCG jest "poza ciążą". Jeśli wynik wykluczył ciążę, to jest to badanie jak najbardziej wiarygodne.