Brak pęcherzyka ciążowego a usg ciąży

26 czerwca mialam ostatnia miesiaczke 10 lipca wspolzylam to byly dni plodne 25 lipca dostalam plamien mialam wymioty mdlosci i bol w podbrzuszu 20 sierpnia tez byly plamienia lekarz poznal ze macica jest rozpulchniona zrobil usg brzucha widac endometrium a brak pecherzyka powiedzial ze to moze byc 2 miesiac ciazy ze albo jest za wczesna albo poronienie mam ucisk brzucha i bol podbrzusza zrobilam test bhcg i wynik poza ciaza czy moze byc za wczesnie zeby nie bylo widac pecherzyka ciazowego

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie rozumiem, co ma Pani na myśli pisząc, że wynik beta-hCG jest "poza ciążą". Jeśli wynik wykluczył ciążę, to jest to badanie jak najbardziej wiarygodne.