Nadmierne oddawanie moczu, wstręt do zapachów a możliwość ciąży

ostatnia miesiaczke mialam 28.03 trwala dwa dni po tym dostalam brazowych plamien i od tych dni mam bole podbrzusza mdlosci i wymioty dodam ze wspolzylam z narzeczonym 1, 3 i 6 bez zabezpieczenia dzisiaj 8 kwiecien zrobilam test po poludniu i wyszedl negatywny dodam ze tez mam wrszliwe piersi nie moge nawet dotknac i wstret na zapachy czy to ciaza i ktory to tydzien dodam ze tez czesciej chodze siusiu

Piotr Pilarski

Może to być ciąża. Sugeruję wykonanie testu ciążowego 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.