Mdłości i wymioty po stosunku oraz ucisk w brzuchu i plamienia

26 czerwca mialam ostatnia miesiaczke 10 lipca wspolzylam z narzeczonym to byly dni plodne od 10 lipca to jest juz ponad tydzien mam mdlosci wymioty i dzisiaj 22.07 2014 dostalam plamien to nie sa jak na okres jakby mialoby sie to skonczyc dodam ze mam ucisk brzucha dzisiaj z narzeczonym spacerowalam i zrobilo mi sie slabo co to moze byc zrobilam dzisiaj test i wyszedl ze brak ciazy chociaz podejrzewam ze moge byc bo tez mam wstret na nie ktore zapachy nawet jak ktos sie popsiuka perfumami

Lek. Marta Gryszkiewicz

Na test ciążowy jest trochę za wcześnie. Wskazana konsultacja ginekologiczna i oznaczenie poziomu beta-hCG we krwi.