Mdłości, wymioty i bóle brzucha a plamienia

ostatnia miesiaczke mialam 26 czerwca 10 lipca wspolzylam to byly dni plodne mialam mdlosci wymioty i bole brzucha mialam dostac kolejna miesiaczke 25 lipca ale sie nie pojawila mialam tylko plamienia ale sie skonczyly podczas oddawania moczu cos ze mnie wylecialo czegos kawalek tak jak przy miesiaczce cos czerwonego i malego jakby jakas galaretka nie potrafie tego okreslic co to moze byc czy jakby mieso

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności proszę wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.