Czy to pusty pęcherzyk ciążowy?

Lekarz twierdzi ze to pusty pecherzyk ciazowy. 8.08na usg nic nie bylo widac. Nie moge liczyc od ostatniej miesiaczki bo byly nieregularne ostatnia 24 czerwca. 21.08 pojawily sie brazowe plamienia. 25.08dostalam duphaston i lekarz stwierdzil ze to 4 tydz byl pecherzyk ciazowy. Plamienia ustapily po 1,5 tygodnia tabletek. 5.09 zrobilam bhcg wynosilo 45 843,20 powtorzylam bad. 41 364,5.15.09pusty pecherzyk o nieregularnym ksztalcie.Jest szansa ze lek. sie pomylił i moze sie pojawicZarodek ?

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie powotrzyc oznaczenie beta hcg i udac się do lekarza ginekologa ponownie.