Czy luteina podjęzykowa wpływa na wielkość pęcherzyka ciążowego?

witam. mam pare pytan odnosnie ciazy. jakiemu dniu /tygodniu ciazy odpowiada pecherzyk ciazowy majacy 12mm na5mm i nieregularny ksztalt? .czy luteina podjezykowa wplywa na wielkosc takiego pecherzyka? czy pecherzyk ciazowy moze byc pomylony z czyms innym przez lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie powinien być pomylony. Co do pewności czy to pęcherzyk ciążowy określa czynność serca płodu. Spokojnie należy poczekać do kontroli.