Wczesne USG ciąży u 19-latki

po ilu dniach od stosunku(zakladajac ze stosunek byl w sama owulacje) mozna dojrzec poprzez usg pecherzyk ciazowy?chodzi mi o konkretny termim w dniach.jezeli lekarz zobaczyl u mnie pecherzyk 15dni po stosunku a mial on 12mm x 5mm i mial nieregularny ksztalt to czy pecherzyk byl z tego stosunku czy raczej musialo byc to pare dni wczesniej?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Zarodek może być widoczny 3 tygodnie od zapłodnienia przez sondę dopochwową, od 5 tygodnia przez sondę przezbrzuszną.
Pozdrawiam