Stosowanie Progesteronu w ciąży

Mam 36 lat, 6 tydzien ciazy(poprzednia ciaze (trojaczki) poronilam w 22 tyg), obecnie w ciagu 40h przyrost beta hgc 5970-6300, a usg pokazalo nieregularny podluzny ksztalt pecherzyka ciazowego (2 dni wczesniej byl owalny) jest mi ciagle zimno.W pierwszym tyg. po zaplodnieniu lekarka ogolna zaaplikowala mi antybiotyk na zapalenie pecherza, moj ginekolog natomiast nie mial czasu mnie przyjac.Czy powinnam dostac progesteron ?nie chce czekac chcialabym zrobic wszystko co sie da, zeby chronic ciaze?

Musi pozostać Pani pod stałą opieką ginekologa, to on może decydować o włączaniu poszczególnych leków na każdym z etapów ciąży uzależniając to od wyników badań,