Ponowna ciąża miesiąc po poronieniu

Dzien dobry Miesiac temu poronilam w 5tc,w sobote okazalo sie ze ponownie jestem w ciazy ok 2tc na usg pecherzyk ciazowy jest zamiast okragly bardziej "rozlany" co to moze oznaczac? Z beta hcg 3dni temu wyszlo ze mam ponad 5tys dzisiejszy wynik ze pinad 10tys czy ciaza dobrze sie rozwija? Ide do lekarza we wtorek a chcialabym wiedziec aby soe nie denerwowac juz dzis czy jest dobrze

Aleksander Ropielewski

Nie ma reguły odnośnie rokowania. Bez oceny USG nie jestem w stanie powiedzieć jednoznacznie czy ma Pani powody do niepokoju czy też nie.