Opóźnienia w wystąpieniu drugiego okresu po poronieniu

Witam, mam 26lat dwa miesiace temu poronilam samoistnie druga ciaze po tym poronieniu mialam rozne badania w tym ginekologiczne i wszystko bylo dobrze, dostalam rowno po miesiacu pierwszy okres teraz czekam na drugi i spoznia mi sie 3dni ale mam jeszcze problem poniewaz macice mam powiekszona bo widze przy codzienny braniu prysznica i dosc czesto mam klucia po bokach i w dole brzucha, piersi mam powiekszone i obolale ale robilam test ciazowy i wynik jest negatywny, prosze o pomoc Marta pozdrawi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku utrzymywania się dolegliwości oraz braku krwawienia konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.