USG i płyn za macicą

Witam, bylam ostatnio na usg w celu potwierdzenia ciazy. Co sie okazalo, ze wyszlo na usg ze mam wolny plyn za macica i wokol prawego jajnika i w jajowodzie. Co to moze oznaczac ? Wizyte mam dopiero za pare dni i boje sie troche. Pecherzyka ginekolog tak w 100% nie potwierdzil ale jest czarna plamka.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Płyn w miednicy małej może być spowodowany przesiękami. Proszę poczekać do następnej wizyty, jeżeli sytuacja się powtórzy należy wdrożyć diagnostykę.
Pozdrawiam