Wolny płyn poniżej prawego jajnika

Witam. Co oznaczac moze "ponizej jajnika prawego wolny plyn,jajnik lewy w licznych pecherzykach. ? Dodam ze od roku przyjmuje antykoncepcje Levomine,bo rok temu mialam operacje wyluszczenie obustronnych torbieli jajnika. Teraz krwawie juz drugi raz w miesiacu. Tydzin po miesiaczce z odstawienia,ktora trwala tydzien.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy w jakiej ilości. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.