Spóźniająca się miesiączka a testy ciążowe

Witam chcialabym sie dowiedziec czy jest mozliwe ze wynki testu ciazowy sa pozytywne chodz spuzniala mi sie miesiaczka 2.5 tygodnia a dzis ja dostalam byla u doktora w poniedziala mialam wykonane usg ale lekarz stwierdzil ze nic nie widac poniewaz za wczasna pora stwierdzaja ze to poczatek 5 tygodnia jestem umowiona w ten poniedzialek na kolejne usg .Prosze mi powiedziec czy mozliwe ze doszlo do poronienia dodam rowniez ze nie boli mnie zupelnie nic jest to moja druga ciaza

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po takim czasie ciąża może być niewidoczna w USG. Proszę udać się na kontrolne badanie zgodnie z ustaleniami.