Brak okresu po 3 miesiącach od poronienia

witam, w połowie stycznia poroniłam ,chciałam zapytac czy to normalne ze jest juz marzec a ja nadal nie mam okresu? boje sie ze jest cos nie tak. dodam ze to była wczesna ciaza kilku tygodniowa i nie krwawiłam, prosze o szybka odpowiedz z góry dziekuję, Olaa

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, taki stan może być fizjologiczny jednak zalecam udać się do lekarza ginekologa celem kontroli. Podrawiam

Magdalena StusiĹska

Okres po poronieniu może wracać nieco dłużej niż normalnie, proszę spokojnie poczekać.