Ocieranie się z chłopakiem w bieliźnie a ryzyko ciąży

witam. 11.02 mialam zblizenie z chlopakiem, ja bylam w majtkach i spodniach od pizamy on rowniez w majtkach, ocieralismy sie o siebie bez wytrysku, nie jestem pewna co do preejakulatu. pozniej piescil moje wargi sromowe przez majtki ale nie wprowadzal palcy do pochwy, czy ciaza w tym przypadku jest mozliwa? dodam iz 7 tygodni po tej sytuacji (31.03) zrobilam badanie bhcg z krwi i wynik wyniosl 0,1. testy ciazowe rowniez negatywne

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest bardzo niskie. Poziom beta-hCG wyklucza ciążę.