Brak okresu przez dwa miesiące i negatywny test ciążowy

witam ostatnią miesiączkę miałam 5listopada a współżyje z mężem bez zabezpieczenia jakiś tydzień temu robiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie czy to możliwe że jestem w ciąży mam ranne mdłości i przytyłam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę powtórzyć badanie po 2 tygodniach od ostatniego stosunku. Jeśli ciąża zostanie wykluczona to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa celem ustalenia przyczyny braku krwawienia,