Brak okresu, bóle w dole pleców i negatywny test ciążowy a prawdopodobieństwo ciąży

Witam,mam regularny okres co 26 dni ,dnia 16.03 powinnam go dostać , ale jeszcze go nie ma , kochałam się z partnerem 11,12.03 oraz 14,15.03 bez zabezpieczeń. Od jakiegoś czasu miewam bóle w dole pleców oraz kłucia w dole brzucha raz prawej raz lewej strony. Jestem też senna i mam bóle głowy.Od czasu kiedy powinnam dostać okres mierzę temp. w pochwie rano i jest ona 39-37.2 stopni. A w dzień nawet 37.5 stopni.Zrobiłam dziś test z porannego moczu i wyszedł negatywny. Co mam myśleć? proszę o radę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani powtórzyć test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. Jeśli badanie wykluczy ciążę a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.