Negatywny test ciążowy, biała wydzielina z pochwy i powiększone piersi a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, jestem 2 dni przed okresem,2 dni temu robilam sobie test ciązowy i wyszedl negatywny. Mam bialą wydzielinę z pochwy,czuje w brzuchu jakby pękające bąbelki,czuję minimalne powiększenie piersi a temp w pochwie to 37 stopni,zas temperatura normalna 36,6. Czy mozliwe zebym byla w ciązy?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam. dla pewności może Pani powtórzyć test ciążowy, zwłaszcza jeżeli spodziewana miesiączka nie pojawi się - testy z moczu są najbardziej wiarygodne dopiero po terminie spodziewanej miesiączki - u kobiet miesiączkujących regularnie.
Jeżeli kolejny test wyjdzie negatywny, a dolegliwości będą się utrzymywać, to zalecam kontakt z ginekologiem.