Negatywne testy ciążowe, biała wydzielina a brak okresu

Witam, Okres powinnam miec tydzien temu a nie mam, testy ciazeowe robilam 2 i negatywny wynik. Wspolzylam 5 dni po jajeczkowaniu. I teraz nie wiem czy jestem w ciazy czy nie. Testy sa negatywne. Oprocz tego mam biala wydzieline zamiast okresu, nawet z jednej piersi mi wycieka cos bialego. Nie wiem co mam myslec o tym. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Prawidłowo wykonane testy ciążowe z dużym prawdopodobieństwem wykluczają ciążę. Brak miesiączki oraz wyciek z piersi może mieć podłoże hormonalne. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.