Brak okresu i starania o dziecko a negatywny test ciążowy

witam,okres dostalam 09.10.2013,kochalam sie z narzeczonym 23.10.2013 byl to moj dzien plodny,kochalismy sie bez zabezpieczenia poniewaz staramy sie dziecko,okres spuznia sie jeden dzien. robilam rano test ale wyszedl negatywnie,czy moze byc za szybko na zrobienie testu ? czy ewentualnej ciazy moze nie byc chociasz byl to dzien plodny ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Prawidłowo wykonany test ciążowy o wyniku negatywnym z dużym prawdopodobieństwem wyklucza ciążę. Dla pewności proszę potwierdzić badanie. Nie każdy stosunek w teoretycznie wyliczone dni płodne skutkuje ciążą. Proszę ponowić starania w kolejnym cyklu.