Starania o ciążę a negatywne testy ciążowe

witam.moj cykl miesiaczkowy to przewaznie 28 dni miesiaczki trwaja ok 5/6 dni.z narzeczonym staramy sie o dziecko ,ostatni okres mialam 12 marca.kochalismy sie 15,16 i 22 marca.wiem ze 15 i 16 marca byl dniem nie plodnym ale przeciez zawsze jakas szansa jest. 22 natomiast mialam dni plodne . 30 marca robilam z rana test i wyszedl negatywny. czy sa szanse ze na przyklad za tydzien test moze okazac sie pozytywny? tak bardzo bysmy chcieli zeby sie udalo. z gory dziekuje i pozdrawiam goraco

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani, zwykle owulacja w 28 dniowym cyklu przypada w jego połowie t.j. 14 dniu cyklu. Dla Pani to około 25-26.03. Szansę na ciąże są tym większe im współżycie będzie bliżej tego terminu. Szanse na ciąże oczywiście są, po tym współżyciu . Proponuje powtórzyć test za tydzień.