Wynik bHCG i negatywny test ciążowy

Witam. 6.11 mialam ostatnia miesiaczke. Moje cykle trwaja 25-26 dni. Do dzisiaj nie mam okresu. Wczoraj robilam beta hcg i wynik to <1,2. Odczuwam bole w tylnej czesci plecow i mam straszne gazy. Test dzisiaj wyszedl negatywnie jednak nie byl z porannego moczu. Czy to mozliwe ze jestem w ciazy?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli b-hCG jest ujemne można wykluczyć ciąże. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam