Planowanie drugiej ciąży a negatywny test ciążowy

Witam Mam 28 lat i jedno dziecko z mezem staramy sie o drugie. Moje cykle sa nieregularne wiec ostatnie krwawienie bylo 01.09 ktore trwalo 5 dni,przy testach owulacyjnych moje dni plodne wyszly na 18(slaba kreska)19,20(dwie mocne) w tych ostatnich dwoch dniach wspolzylismy.po 8,10,11 dniach od stosunku robilam test i wyszedl negatywny dzisiaj jest 14 dzien od stosunku i nie wiem czy ponownie zrobic test czy jeszcze poczekac.moze w takim wypadku zagniezdzenie zarodka przesunelo sie o pare dni.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania po 14 dniach od stosunku należy uznać za wiarygodny.