Nieregularne cykle miesiączkowe a wiarygodność testu ciążowego

Witam, po jakim czasie test ciążowy należy uznać za wiarygodny? Mam nieregularne cykle, kochałam się z partnerem w kilka dni pod rząd. Od czasu ostatniego stosunku minęły 23 dni, okresu brak, a test pokazuje I kreskę. Czy mogę uznać ten wynik już za wiarygodny? Od ostatniego krwawienia minęło 30 dni.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Wynik testu jest wiarygodny zwykle po 14 dniach od ostatniego stosunku. Jeżeli ma Pani wątpliwości można wykonać oznaczenie bHcg (beta Hcg) z krwi.