Krótki okres a negatywny test ciążowy

nie wiem co jest . okres mialam tylko niecaly dzien zwykle 4-5 dni i poza tym spoznil mi sie prawie 3 tyg co moze byc przyczyna?test ciązowy robilam tydzien temu wyszedl negatywny . dodatkowo mam zapalenie pochwy i leci mi z pochwy jakis dziwny śluz

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Infekcja dróg rodnych mogła spowodować opóźnienie wystąpienia miesiączki. Wskazany jest kontakt z ginekologiem i rozpoczęcie leczenia.