Serowata wydzielina w dniu okresu i pozytywny wynik testu ciążowego

okres mi się spóźnia 6 dzień miesiacze mam reguralna co 27-28 dni robilam 3 testy i kazdy byl pozytywny w dniu spodziewanego okresu dostalam dziwnego bialego serowatego śluzu był bezwonny przez dwa dni bolalo mnie podbrzusze szczegolnie prawy jajnik dodam ze czesto mam grzybice pochwy czytalam ze testy tez wykrywaja jakies choroby tyle ze ja sie oprocz tamtych dwoch dni swietnie czuje nic mnie nie boli no oprocz piersi . prosze mi powiedziec czy to moze byc ciaza??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się serowatej wydzieliny z pochwy może wskazywać na nawrót infekcji grzybiczej. Pozytywny wynik testu ciążowego najprawdopodobniej wskazuje na ciążę. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.