Ból i krwiste upławy po uderzeniu w okolicy jajnika

Witam, Parę dni temu mój chłopak przypadkowo uderzył mnie w okolice jajnika. Odczułam silny ból przez jakąś chwilę, ale ból ustał. Po jednym dniu wyczułam tak jakby guzek w tym miejscu (po lewej stronie) - coś czego nie wyczułam po stronie prawej. Do tego bardziej boli przy dotykaniu. Od dzisiaj pojawiły się u mnie krwawe upławy. Czy to ma związek z tym uderzeniem? Co mogło się stać?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można wykluczyć, że podane powyżej dolegliwości są wynikiem uderzenia, ale aby mieć pewność konieczne jest badanie ginekologiczne (ewentualnie dodatkowo badanie usg). Pozdrawiam