Ból i podrażniona skóra 3. miesiące po zabiegu na przepuklinę pachwinową

3 miesiace temu mialem zabieg na przepykline pachwinowa z uzyciem siatki. Ostatnio odczuwam bol przy dluzszym chodzeniu i ogolnie wysilku. Ale ten przy normalnym funkcjonowaniu. Bylem wczoraj u chirurga badal mnie 3 minuty i powiedzial ze to podraznienie nerwu. I tyle. A jal za jadro podciagne to kolo kości na przyrodzeniem taki palacy ból. Mialem tez podrazniona skóre w tych okolicach. Czy to ściegna? Czy nerw? Co robic? Bo do chirurga to chyba prywatnie jesli juz.

Witam. Nie sposób leczyć na odległość, trzeba zdać się na lekarza badającego i leczącego. Przecież nie zaleci rewizji, może trzeba cierpliwie poczekać. Nie jest Pan także uwiązany do danego specjalisty - można zasięgnąć opinii innego lekarza.