Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból i schodzenie paznokci u stóp w trakcie chemioterapii szpitalnej

Dziendobry,jeste w trakcie chemioterapii szpitalnej i zaczeły mnie boleć paznokcie u nóg. Teraz mi odchodzą, chce zapytać czy to skutek uboczny chemioterapii i jeśli tak czy te paznokcie odrosną normalnie czy wolniej, dlaczego tak sie dzieje? z góry dziękuje.
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Terapia celowana w leczeniu raka

Nie znam choroby , nie znam rodzaju chemioterapii - jak więc mogę odpowiedzieć??? Proszę wszystkie pytania zadawać onkologowi prowadzącemu!!! zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy