Ból i strzelanie w stawie łokciowym

witam prosze o podpowiedz co mam dalej zrobic a mianowiecie mowa o stawach łokciowych,tz miałem zakładane 3 blokady w postaci zastrzyku w ciagu 1,5 roku i bez skutku lewy łokiec jest wmiare dosc podleczony natomiast prawy bez zmian strzelanie w stawie da sie słyszec uchem drugiej osoby i przeskakiwanie jagby kawałka chrzesci czy jakos tak a na zabiek niemoge sie dostat ortopeda wysyłał na lasery i kupno ortezy ale to nic nie pomogło co mam dalej z tym zrobic. z góruy dziekuje za pomoc

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
jedynie ortopeda jest w stanie pomóc, może warto udać się do specjalisty zajmującego się stawami łokciowymi?