Uszkodzenie przyczepu ścięgien stawu łokciowego i ból łokcia

3 lata temu ortopeda stwierdził, że mam uszkodzony przyczep ścięgien stawu łokciowego mięśni prostujących. Miałam wykonane 3 blokady z leku Diclofenac. Ból ustępował najwyżej na 2 mies. Od 11.2013 ból nasilił się i jest ciągły. Przy zginaniu i wyprostowywaniu dłoni ból w łokciu nasila się. Okolice nadkłykcia bocznego są spuchnięte. Przy dotyku i poruszaniu ręką ból staje się do nie wytrzymania. Od lipca noszę ortezę. Czy jest jakiś sposób wyleczenia tej dolegliwości? Czy tylko operacja?

Witam! Tego typu dolegliwości zazwyczaj wymagają leczenia operacyjnego. Konieczna jest jednak bezpośrednia ocena ortopedyczna.