Ból łokcia przy entezopatii stawu łokciowego a dalsze postępowanie

Entezopatia stawu łokciowego prawego- ból łokcia mam już od ponad 5 miesięcy. Miałem 4 zabiegi falą uderzeniową, zabiegi z fizykoterapii ( laser i krio ) - następne mam wyznaczone na styczeń i naproxen. Niepokoi mnie wysokie OB 26 ( norma poniżej 15 ). Jak powinno wyglądać dalsze leczenie- czy najlepszym rozwiązaniem jest kontynuacja zabiegów czy poddanie się zabiegowi operacyjnemu. Wykonuję ciężką pracę- czy po ewentualnym zabiegu operacyjnym można wrócić do aktualnej pracy i po jakim czasie?

Dzień dobry,
uszkodzone na skutek przeciążenia ścięgna prostowników i/lub zginaczy nadgarstka, należą do schorzeń, które na skutek niewłaściwego leczenia dają nawracające dolegliwości. Fizykoterapia nie jest leczeniem kompleksowym dlatego nie przynosi porządanych efektów, istnieje konieczność manualnego zadziałania na ścięgna, celem przerwania samopodtrzymującego się stanu zapalnego.
Odnośnie operacji to wpierw niech Pan wykorzysta wszytkie możliwości leczenia zachowawczego, a dopiero potem rozważa ewentualny zabieg chirurgiczny.
pozdrawiam