Ból i swędzenie w środku w pochwie po oddaniu moczu

Mój problem do ból i swędzenie w środku w pochwie po oddaniu moczu. Nie jest to swędzie z zewnątrz tak jak zwykle gdy miewałam zapalenia tylko głęboko w środku. Dodatkowo ten dziwny ból po oddaniu moczu. Biorę od kilku dni urofuraginę ale nie pomaga. Wizytę u lekarza ginekologa mam dopiero za 3 tygodnie .

Witam, mam wrażenie, że bez konsultacji ginekologicznej nie uzyska Pani zadowalającej diagnozy, a - co za tym idzie - właściwego leczenia. Niezależnie od wszystkiego wykonałbym badania moczu - ogólne i posiew. Pozdrawiam RH