Ból i ucisk nadgarstka ręki

Witam od paru lat mam problem z nadgarstkiem prawej ręki. Kontuzja nastąpiła na treningu boksu gdzie źle trafiony worek wygial moja dłoń w taki sposób,że od tamtego momentu jestem ograniczony ruchowo,nawet przywrócenie środki czy uścisk dłoni powoduje ból, największy jest wtedy gdy nadgarstkek jest w pozycji np. Gdy chcemy coś docisnac dłonią czy zwykle popchniecie auta, pompki nie jestem już w stanie zrobić. Miałem prześwietleń itd... Ale słyszałem zawsze,że to nadciagniecie,a problem mam 3lata

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto wykonać bardziej dokładne badania obrazowe. Wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.