Ból i zaczerwienienie oka u 41-letniego mężczyzny

Witam serdecznie od dwóch misięcy mój mąż ma problem z prawym okiem bylismy juz u 3 okulistów ostania pani doktor skierowała na badania krwi ,dentysta wszystko ok przepisała antybiotyki nadzorowała proces leczenia ,była poprawa ale choroba wraca jak bumerang tak jest za kazdym razem-oko boli, jest ucuczenia piasku w oku i całe zalane jest krwią ,pani doktor rozkłada ręce nie może znależć przyczyny prosze o pomoc co robic dalej w tej sytuacji do kogo sie udać

Lek. Tomasz Budlewski

A czy lekarz okulista zalecił jakieś badania obrazowe jak np. rezonans magnetyczny. Ciężko jest coś więcej powiedzieć nie badając pacjenta. Proponuję ponownie udać się do okulisty. Być może będzie konieczność wizyty u otolaryngologa.