Ból jajnika, brązowe plamienia a ciąża

Witam ostatni okres 4.04 po 7 dniach pojawiło się blado brązowe plamienia z lekkim bólem prawego jajnika. Po 6 dniach miałam atak wieczorem i następnego dnia. Myśląc,że to wyrostek pojechałam na pogotowie. Na pogotowiu okazało się, że mam BHCG 160.7 ^ mlU/ml (nie wiem ile to i jak to odczytac) Mianowicie pani powiedziała, że prawdopodobnie jestem w ciąży. Wyszłam ze szpitala i drugiego dnia krwawienie jak podczas miesiączki i dalej lekkie bóle prawego jajnika a teraz mam skrzepy co to oznacza

Lek. Tomasz Budlewski

Być może nastąpiło poronienie. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. A czy Pani dr wykluczyła ciążę poza maciczną?