Ból jajnika po okresie

Witam. 4 dni po stosunku boli mnie okropnie lewy jajnik Czy to normalne? Co to moze znaczyc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Dolegliwości bólowe jajnika zdecydowanie nigdy nie są fizjologią. Taki ból może być natomiast następstwem infekcji, torbieli i wielu innych zmian. Koniecznie proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz wdroży dalsze postępowanie.