Krwawienie po stosunku 8 dni po okresie

witam mam mały problem 09.02.2014 skończył mi się okres ale trwał 8 dni po okresie kochałam się z moim chłopakiem dwa razy bez zabezpieczenia a po 5 dniach po tamtym okresie dostałam krwawienia ale krew jest jasna co to może być dodam jeszcze ze 5 miesięcy temu robiłam cytologie to miałam maly stan zapalny proszę mi pomóc....

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krwawienie śródcyklowe zdecydowanie wymaga konsultacji specjalisty ginekologa. Może być to bowiem wynik nawrotu infekcji, nadżerki, polipa i wielu innych schorzeń narządu rodnego. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz wdroży dalsze postępowanie.