Obfite krwawienie ze skrzepami następnego dnia po stosunku

Witam! 5 listopada dostałam 7-dniową miesiączkę.. Natomiast 19 listopada kochałam się ze swoim partnerem bez zabezpieczenia oraz bez wytrysku.. Problem pojawił się na drugi dzień, ponieważ rano pojawiło się obfite krwawienie z niewielkimi skrzepami, oraz silne bóle podbrzusza.. Krwawienie oraz bóle utrzymuje się drugi dzien.. Co jest jego przyczyna oraz co może ono oznaczać ? Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

Witam! Krwawienie bezpośrednio po stosunku najczęściej związane jest z obecnością nadżerki szyjki macicy bądź infekcji narządów rodnych. W tej sytuacji powinna Pani udać się do ginekologa, który przeprowadzi bezpośrednie badanie i wdroży odpowiednie leczenie.