Drugi okres w ciągu miesiąca, czy wszystko jest ok?

Witam. Jak większość z nas mam problem i mam nadzieje, że ktoś będzie w stanie mi pomóc. 21.01 skończył mi się okres. Po 15 dniach wraz ze śluzem zauważyłam krew, jest jej dość dużo czerwonego koloru, czasem brązowego. Trwa to już 5 dni, troszkę się martwię, bo nigdy wcześniej przed ani po okresie nie miałam żadnych objawów. Nie wygląda to też jak miesiączka ponieważ krew występuje tylko ze śluzem. Wizytę u ginekologa mam dopiero za parę dni. Jeśli ktoś może mi pomoc, byłabym bardzo wdzięczna. Dodam, że w 5 dniu mam ból jak podczas miesiączki. Pozdrawiam.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Nie napisała Pani, czy stosuje Pani antykoncepcję hormonalną. Jeśli bowiem, ją Pani stosuje, krwawienia śródcyklowe są jednym z najczęściej występujących działań niepożądanych środków hormonalnych. Jeżeli nie stosuje Pani antykoncepcji hormonalnej krwawienie może oznaczać na przykład schorzenia takie jak mięśniaki, nadżerki, polipy czy zaburzenia hormonalne. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem.