Ból jajnika, śluz z krwią i plamienia

Witam. 18 dnia cyklu odczuwałam ból prawego jajnika. Następnego dnia pojawił się przezroczysty śluz z krwią, plamienia trwają do dziś (23 dc). W przeszłosci miałam problemy ze zbyt wysokim poziomem prolaktyny. Wizytę u ginekolog mam dopiero 2 grudnia, proszę o jakąkolwiek radę z czego wynika krwawienie. Dodam, że moje cykle mają między 28 a 38 dni, a dzień szczytu przypada miedzy 15-25 dc. Ponadto jakiś czas temu leczyłam antybiotykiem bakterie kałowe, które wykryto w badaniu na czystosć pochwy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się krwawienia może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć zmian w obrębie narządów układu rozrodczego (mięśniaki, polipy, nadżerki). W Przypadku nasilenia dolegliwości konieczne będzie przyspieszenie wizyty u specjalisty ginekologa.