Śluz z krwią a poronienie

Witam, w 38 dc dostałam plamienie (duża ilość śluzu z ciemnoczerwoną krwią) i silnego bólu w podbrzuszu. Następne dni- czułam kłucie i ucisk w dole brzucha,plamienia występ rzadko-w takiej samej postaci. Tego dnia zrobiłam test i wyszedł negat. Normalne cykle trwają 29-30 dni, ból odczuwam lekki tylko 1-go dnia a miesiączka trwa do 5 dni. Mam 25 lat, współżyję bez zabezpieczeń, poroniłam w VII. Czy mimo testów mogłam znów poronić? Czy dolega mi coś innego? Wizytę mam dopiero za tydzień.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Negatywny wynik testu ciążowego z dużym prawdopodobieństwem wyklucza poronienie. Przyczyną dolegliwości mogą być zaburzenia hormonalne lub nieprawidłowości w obrębie narządów układu rozrodczego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.