Ból jajników po martwym porodzie

Nie całe dwa tyg temu urodzilam martwego synka w 19 tyg. Od kilku dni czuje jakby bolaly mnie uda, nie wiem czy to od jajnikow. Bylam wczoraj w szpitalu na badaniu bo dostalam rowniez goraczki ale powiedzieli ze wszystko jest ok. Martwie sie czy to nie jest zadna infekcja czy cos paskudnego bo chce za jakis czas znow starac sie o dzidzi.

Witam! Pani dolegliwości najprawdopodobniej spowodowane były stanem zapalnym do którego może dojść bardzo łatwo po poronieniu. Proszę pamiętać, że starania o kolejne dziecko najlepiej rozpocząć co najmniej 3 miesiące od czasu poronienia. Proszę przy tym pozostać pod stałą kontrolą ginekologiczną.