Ból jajników po miesiączce

Witam jestem po miesiącce i często bolą mnie jajniki nie ukrywam że równierz często współżyję ze swoim partnerem czy te bule to jakieś oznaki

Witam! Okolica jajników może być bolesna np. podczas owulacji lub bezpośrednio przed zbliżającą się miesiączką, Ból może towarzyszyć jednak również torbielom czy stanom zapalnym jajnika. Myślę że warto udać się na rutynową wizytę do ginekologa który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.