Ból jajników 8 dni przed miesiączką

Witam, od kilku dni bolą mnie jajniki, obecnie jestem ok. 8 dni przed miesiączka, jednak jajniki bolą mnie od ok 5dni. Ból nie towarzyszy mi cały dzień, ale np. 2h rano, później 2h wieczorem. Czy to jest zwykły ból podczas owulacji, czy powinnam się martwić? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.