Ból jajnika a owulacja podczas starań o ciążę

Witam mam 23 lata, staramy się o dziecko. ostatnią miesiączkę miałam 02.07, cykl mam co 28 dni. według kalendarzyka owulację powinnam mieć 15-16.07, przyznam że wcześniej, w te dni i po uprawiałam seks bez zabezpieczenia oczywiście, wczoraj 27.02 strasznie bolał mnie prawy jajnik czy dopiero miałam owulację? za dwa dni powinnam dostać okres. dodam że od kilku dni mam wrażliwe piersi, bolą mnie plecy, mój brzuch jest tak jakby opuchnięty no i mam bardzo duży apetyt. czy jestem w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję oznaczyć poziom beta hcg z krwi, i jeżeli nie nastąpi miesiączka, bez względu na wynik badania koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.