Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienie i osłabienie w dzień owulacji a starania o ciążę

Czy mozliwe jest podwójne miesiączkowanie? Pierwsze idealnie wg kalendarzyka, po nim nastąpiło intensywne 1,5 tygodnia stosunków bez zabezpieczenia, gdyż staramy sie o dziecko. W dzien owulacji, ktorej nigdy nawet nie odczuwałam dostałam lekkiego plamienia i osłabienia, które towarzyszy mi do dzisiaj, tj juz 6 dni, gdy regularne miesiączki sa bezbolesne i skąpe i trwają 3-4 dni, a ta wręcz przeciwnie. Kilkakrotnie zemdlalam. Podczas owulacji beta nie wykryła ciazy ani poronienia. Co to moze byc
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Przyszła matka z papierosem

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę udać się do lekarza. Bez badania nie można określić czym spowodowane są Pani objawy. Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki.

0
Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Jeżeli osłabienie się utrzymuje- należy sie skonsultować z lekarzem. Być może faktycznie jest Pani we wczesnej ciąży, lub przyczyna Pani stanu jest zupełnie inna.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy