Plamienie i osłabienie w dzień owulacji a starania o ciążę

Czy mozliwe jest podwójne miesiączkowanie? Pierwsze idealnie wg kalendarzyka, po nim nastąpiło intensywne 1,5 tygodnia stosunków bez zabezpieczenia, gdyż staramy sie o dziecko. W dzien owulacji, ktorej nigdy nawet nie odczuwałam dostałam lekkiego plamienia i osłabienia, które towarzyszy mi do dzisiaj, tj juz 6 dni, gdy regularne miesiączki sa bezbolesne i skąpe i trwają 3-4 dni, a ta wręcz przeciwnie. Kilkakrotnie zemdlalam. Podczas owulacji beta nie wykryła ciazy ani poronienia. Co to moze byc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza. Bez badania nie można określić czym spowodowane są Pani objawy. Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki.

Magdalena StusiĹska

Jeżeli osłabienie się utrzymuje- należy sie skonsultować z lekarzem. Być może faktycznie jest Pani we wczesnej ciąży, lub przyczyna Pani stanu jest zupełnie inna.