Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Planowanie ciąży, wynik bHCG oraz bolesna owulacja

Mam pytanie, staramy sie o dziecko, przez dni płodne kochaliśmy sie bez zabezpieczenia co noc, czasami rownież w dzien oraz przestrzegamy kalendarzyka, wg którego 17.12 powinnam miec owulacje. 19.12 obudziłam sie wycieńczona i osłabiona, z bólem podbrzusza, jasnorozowym plamieniem, które sie nasilało. trafiłam w szpitalu gdzie okazało sie ze to bolesna owulacja, jednak osłabiona jestem do dzisiaj i krwawienie dziś ustało. Regularnie miesiączkuje, 19 beta wynosiła 0,8. Czy mozliwe zapłodnienie?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Planowanie ciąży a palenie

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Jeżeli była to owulacja a nie krwawienie miesiaczkowe to zapłodnienie jest możliwe. Proponuje za około tydzień wykonać test ciążowy. Jeżeli osłabienie będzie się utrzymywać Proszę udać się do lekarza.

0
Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Zapłodnienie jest mozliwe- należy w dniu spodziewanej miesiączki wykonać test ciążowy, jeśli wyjdzie pozytywny skonsultować się niezwłocznie do ginekologa.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy