Seks w dni płodne i miesiączkowanie co 31 dni a możliwość zajścia w ciążę

Witam serdecznie mam pytanie miesiaczkuje co 31 dni 10 stycznia miałam miesiaczke 27 i 28 oraz 31 kochałam sie z mezem czy jest mozliwe ze moge zajsc w ciaze ? miesiaczke mam mam miec 09.02 obliczyłam sobie ze w tych dniach w których sie kochałam to moje dni płodne prosze o opinie

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje możliwość ciąży, w razie braku krwawienia miesięcznego proponuję wykonać test ciążowy.